Dr.Kamilə Nuriyeva "İlin həkimi" Milli Mükafatına layiq görüldü-Foto
Respublika Uşaq xəstəxanasının həkim -pediatrı Kamiə Nuriyeva mükafatlandırıldı.
İNFORMATOR.AZ xəbər verir ki, 17 İyun- Tibb İşçilərinin Peşə Bayramı münasibətilə "Asiya Fakt İnformasiya Agentliyi" və "İstedadları tanıyaq və tanıdaq" İB-nin “Etibarlı Əllər” layihəsi çərçivəsində Sosial şəbəkə istifadəçiləri arasında aparılan rəy sorğusunun nəticələrinə əsasən, Səhiyyə sahəsində apardığı uğurlu, səmərəli fəaliyyətinə, həmçinin şəhid və qazi ailələrinə təmənnasız dəstəyinə görə, Respublika Uşaq xəstəxanasının həkim pediatrı, UNİTY CENTR-Uşaq sağlamlıq və Nitq İnkişaf mərkəzinin direktoru Kamilə Nuriyeva "İLİN HƏKİMİ" Milli Mükafatı ilə təltif olunub.
Həkim adını layiqincə daşıyan, ən böyük uğurunu xəstəsinin sağalması hesab edən vicdanlı və məsuliyyətli həkim Kamilə xanım Nuriyevanı təbrik edirik. İşlərində uğurlar arzulayırıq.
Qeyd edək ki, Kamilə Nuriyeva gözəl pediatr olmaqla yanaşı həm də UNİTY CENTR-Uşaq sağlamlıq və Nitq İnkişaf mərkəzinin direktorudur.
Mərkəzdə;